Föremål som liknar färglitografier signerade
7211 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1300
Sold den 13 maj 2024
7063 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 100
Sold den 13 maj 2024
6072 LITOGRAPHS IN ..
8 pcs. Signed. Sheet: 45x55-60x80, oramade lösa blad,
Sold: SEK 500
Sold den 6 maj 2024
2087 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 900
Sold den 22 april 2024
8238 LITOGRAPHS
Sold: SEK 250
Sold den 1 april 2024
5053 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 300
Sold den 18 mars 2024
9046 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 1300
Sold den 26 februari 2024
8081 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 5600
Sold den 12 februari 2024
8481 LITOGRAPHS IN ..
Sold: SEK 2600
Sold den 12 februari 2024